Babalar Günü İçin Eşsiz Bir Hediye

Babalar Günü

yaklaşmaya başlarken, babanızın gerçekten kullanacağı ve keyif alacağı mükemmel hediyeyi bulmaya çalışmak sizin için biraz stresli olabilir. Babalar için alışveriş yapmak oldukça zordur ve içinizdeki bir ses ona geçen yılki gibi bir kravat-gömlek takımı almanız gerektiğini söylüyor olabilir; özellikle de ona kendi istek listesinde ne olduğunu sorduğunuzda “hiçbir şeye gerek” yok yanıtını alıyorsanız.

Peki gerçekten istediği bu mu? Belki de önceki senelerde aldığınız kravat, gömlek, cüzdan, çakmak, çorap gibi tüm alınabilecek hediye alternatiflerini doldurdunuz. Yeni, farklı ve hatta ona özel hissettirecek özel bir armağan arıyorsunuz.  Siz tam bu noktadayken, biz de yazımızda babanız için harika seçenekler sunuyoruz. Üstelik babanız kaç yaşında olursa olsun kullanabileceği ve “hayır” diyemeyeceği seçeneklerle.

Tespih

Erkeklerin ellerinden düşürmedikleri, arabalarda aksesuar olarak ya da ibadet için kullandıkları tespihler ilk başta kulağa çok sıradan gelebilir. Ancak bu tespihlerin cam boncuklarla özel olarak yapıldığını söylersek babanız için alabileceğiniz en özel ve özgün hediye fikrine dönüşecektir.

Şeffaf İtalyan Murano camlarından üretilen 33’lük tesbihlerimizde her bir boncuk, alev karşısında tek tek yapılmış ve tavlanmıştır. Babanız tesbih kullanan biriyse bu modellerden birine bayılacağına emin olabilirsiniz.

Şeffaf Bal Kovanı Tespih

Bu tesbih modelimizi incelemek ve satın almak için linke tıklayabilirsiniz: Şeffaf Bal Kovanı Tespih

Opak Bal Kovanı Tespih

Bu modelimiz ise opak renkteki cam boncuklardan yapıldı. Yeşilin bu harika tonundaki bu tespih, babanız için oldukça şık bir Babalar Günü hediyesi olmaya aday.

Satın almak ve incelemek için linke tıklayabilirsiniz: Opak Bal Kovanı Tespih

Hazır modellerimizin yanı sıra dilerseniz 11’li tespihler de üretebiliyoruz. Tek yapmanız gereken istediğiniz renk ile tasarımı seçmek ve gerisini Alev Sanatı Stüdyosu’na bırakmak. Kişiye özel tespih modelleri için bizimle 0542 655 25 38 numaralı telefondan veya info@alevsanati.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Doğal Taş Bileklikler

Bileklikler artık sadece kadınların kullandığı bir aksesuar değil. Erkekler de severek kullanıyorlar. Babanız için farklı bir hediye düşünüyorsanız doğal taşlarla kombinlediğimiz bilekliklerimiz tam da aradığınız armağan olabilir.

Doğal Taş Bileklikler

Bu bilekliklerimiz esnek ipten yapıldığı için kullanan kişi rahatlıkla çıkartıp takabilecektir. İncelemek ve online satın almak için linke tıklayabilirsiniz: Doğal Taş Bileklik

Jasper Bileklik

Bu bileklik modelimiz ise Jasper taşından yapıldı. Erdemi temsil eden Jasper taşı, taşıyan kişide topraklama hissiyatı yaratır. Doğanın huzurunu taşır, anksiyeteyi ve depresif hisleri uzaklaştırır. Jasper taşı bileklik ile babanız için doğadan tatlı bir huzur tadında hediye olabilir.

Detaylı incelemek ve satın almak için linke  tıklayabilirsiniz: Jasper Bileklik

Siyah Bileklik

Siyahın asaletinden vazgeçemeyenler için harika bir bileklik. Siyah taş ve metal ayraçla kombinlenen bu el yapımı bilekliği, babanız dilerse saatinin yanında dilerse tek olarak takabilir. Kullandıkça size hatırlayacağı bu harika modeli satın almak için linke tıklayabilirsiniz: Siyah Bileklik

Murano Odaklı Doğaltaş Bileklikler - Onix

Bir başka siyah bileklik seçeneğiyse; oniks (onix) doğal taşların, Murano odak boncukla kombinlendiği bilekliklerimiz. Babanızı, negatif enerjilere karşı korumak ve stresini azaltmak için ideal olan oniks (onix) taşı, farklı renklerdeki Murano cam boncukla son derece şık bir görüntü de sunuyor. İncelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz: Murano Odaklı Doğaltaş Bileklikler – Onix

Anahtarlık

Babanızın her zaman yanında taşıyacağı şık ve farklı bir hediye seçeneği istiyorsanız İtalyan Murano camından yaptığımız anahtarlıkları da tercih edebilirsiniz. Cam boncuklarımız tavlı olduğundan kırılma, düşme ve çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle babanızın çok uzun yıllar kullanabileceği özgün ve şık bir ürün olacağına emin olabilirsiniz.

Aşağıda anahtarlık modellerimizden bazılarını bulabilirsiniz. Tüm bu anahtarlıkları istediğiniz renk ve modellerde yapabiliriz. Özellikle taraftar babalar için takımının renginde hazırlanmış anahtarlıklar babaların oldukça gözdesi.

Ufo Anahtarlık

Anahtarlık modellerimizi incelemek ve satın almak için linke tıklayabilirsiniz: Anahtarlıklar

Tüm bu seçenekler haricinde, babanız için hayalinizde sadece ona özel bir ürün ve model varsa sizin için tasarlayabiliriz. Size özel yaratacağımız tasarımlarla ilgili konuşmak için bizimle 0542 655 25 38 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Anneler Günü İçin Hediye Seçimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir