Bize Burcunuzu Söyleyin, Size Takınızı Söyleyelim

Burcunuzu biliyorsunuz. Peki burcunuza göre kendinizi doğru ifade etmenizi sağlayacak renkleri biliyor musunuz? Astrolojinize göre seçtiğiniz renkler enerjinizi ve motivasyonunuzu yükseltmenizi sağlar ve hediye seçiminde de iyi bir yönlendirici olurlar. Birine hediye almadan önce zevklerine dair hiçbir fikriniz yoksa burcuna göre renk seçimiyle başlayabilirsiniz.

Burcunuza uygun takı ve aksesuar seçimi için hemen yazımıza göz atın.

Koç Burcu

Mars gezegeni tarafından yönetilen Koç burcunun rengi, lider ruhlarını ön plana çıkaran kırmızı. Kırmızı tonlarında seçeceğiniz aksesuarlar bu burçtaki insanlara hitap edecek ve müthiş bir uyum sergileyecektir. Lacivert-kırmızı ve beyazın uyumunu nazar boncuklarıyla birleştirmiş bir bileklik onlar için harika bir hediye alternatifi olabilir.

http://www.alevsanati.com/Murano-Bileklik-Nazar-Serisi,PR-36.html

Boğa Burcu

Boğa burcu lüks ve bolluğun temsili olan Venüs yönetimindedir ve bu burca mensup kişiler için yeşil vazgeçilmezdir. Yeşil rengi Boğaların çok sevdiği güveni parayı ve doğayı temsil eder. Murano camdan yapılmış sevginiz kadar şeffaf, yeşil yaprak şekilli küpe modelimizin boğa burcundaki sevdikleriniz için vazgeçilmez olacağına emin olabilirsiniz.

http://www.alevsanati.com/urun/yaprak-kupe

İkizler Burcu

Zekası ve hareketliliği ile önplanda olan İkizler burcunun yöneticisi Merkürdür. Bu burçtaki insanlar cıvıl cıvıl, hareketli ve hızlı insanlardır. Onlara dinamik ve renkli hediyeler alarak kalplerini hemen kazanabilirsiniz. Özellikle mavi ve sarı renklerde seçeceğiniz Murano cam ile şekillendirilmiş takılar onların günlük hayatlarında yanlarından ayırmayacakları objeler haline gelirler.

Bu burç mensuplarına; petrol mavisi ve turuncu renklerinin kullanıldığı, cam boncuklarının derinin zarafetiyle buluştuğu bu bileklik modelimizi tercih edebilirsiniz.

http://www.alevsanati.com/urun/mavi-turuncu-cam-boncuklu-deri-bileklik

Yengeç Burcu

Zerafet, temizlik ve anaçlık… Evet Yengeç burcundan bahsediyoruz. Ay’ın yönetici gezegeninde bulunan bu burç için saflık temizlik ve doğallığı temsil eden beyaz ve krem gibi açık renkler ideal olacaktır. Eğer Yengeç burcuna hediye alacaksanız açık tonlarda bileklikler, yüzükler, anahtarlıklar seçebilirsiniz. Özellikle camdan yapılmış takılar saflık ve doğallık isteyen bu burçtaki kişiler için vazgeçilmezdir.

Özel desenler serimizdeki bu takımızın adeta Yengeç burcu kadını için tasarlandığını söyleyebiliriz.

http://www.alevsanati.com/urun/ozel-desenler-serisi

Aslan Burcu

Güneş yönetiminde olan Aslan burcu kişileri, yönetici gezegenlerinin renkleri gibi sarı, turuncu ve kırmızı renklerden hoşlanırlar. Canlı, parlak ve gösterişli hediyeler tam onlara göredir. Eğer Aslan burcu bir tanıdığınız varsa ona hediye alırken gördüğünüz en canlı renkleri seçebilirsiniz.

Kırmızı ve sarı renklerinin ağırlıkta olduğu Murano Effetre camından yapılmış bu anahtarlık onlar için harika bir hediye alternatifi olabilir.

http://www.alevsanati.com/urun/silindir-dalgali-anahtarlik

Başak Burcu

Detaycı mı detaycı. Titiz mi titiz. Sağlıklarına ekstra düşkün olan Başak burcu için yeşilin dinginliğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca mavi, kahverengi ve gri renkleri de yöneticileri olan Merkür’den dolayı bu burç için gayet uygundur.

Doğal taşlardan yapmış olduğumuz kahverengi ve yeşil tonlarındaki bilekliklerimiz asla “hayır” diyemeyecekleri bir ürün.

http://www.alevsanati.com/urun/dogal-tas-bileklik

Terazi Burcu

Venüs’ün zarif hali Terazi burçlarına yansır. Bu nedenle onlar için en ideal renkler pembe ve gök mavisidir. Ayrıca Ametist rengi de Terazi burcuna hitap eder. Onlar için estetik ve uyum çok önemlidir. Eğer bu burçtaki birine hediye alacaksanız renkleri uyum içerisinde taşımasına özen göstermelisiniz. Çünkü Terazi burcu güzelliğe ve zarafete sandığınızdan çok daha fazla önem verir.

Mor, pembe, lacivert, turkuaz çizgili taşlar ile yine kendi tonunda pembe kuvars taşlardan oluşan kolyemiz; Terazi burcu sevdiklerinizin kuvarsın gücünü hep yanında hissetmelerini sağlayacak.

http://www.alevsanati.com/urun/kuvars-tas-kolye

Akrep Burcu

Akrepler için renklerden bahsedeceksek tartışmasız bunlar siyah ve lacivert olur. Pluto’nun güçlü manyetik etkisi altında olan Akrepler için ayrıca kırmızı ve bordo renkleri de onların derin tabiatlarının bir göstergesini yansıtır.

Murano camdan yapmış olduğumuz Medusa anahtarlık, eliptik biçimiyle hem özgün kişiliklerini ortaya koymalarını sağlayacak hem de siyahın tüm görkemini yansıtmalarına olanak tanıyacaktır.

http://www.alevsanati.com/urun/medusa-elips-anahtarlik

Yay Burcu

Enerjileri bol olan Yaylar, Jüpiter’in iyimser elektriği etkisindedirler. Canlı, heyecanlı ve hayattan zevk almayı bilen Yay burçları için lila, leylak ve mor renkleri vazgeçilmezdir. Onların bu enerjik tabiatlarını, canlı renklerle işlenmiş cam takılarla buluşturursanız onlar için vazgeçilmez bir hediye vermiş olursunuz.

Pembe cam boncuk ve lavarkit doğal taş ile kombine edilmiş bu yaprak küpeler Yay burcu kadını için oldukça ideal.

http://www.alevsanati.com/urun/dolgun-yaprak-kupeler

Oğlak Burcu

Oğlak burçları disiplini sever ve Satürn’ün yönetimindedir. Bu nedenle onlara çok daha ciddi renkler barındıran takılar seçebilirsiniz. Siyah ve koyu kahverengi onların üzerlerinde taşımaktan zevk alacakları renklerdendir.
Siyah taş ve metal ayraçla kombinlenen el yapımı bu bilekliğimizi, hem erkek hem de kadın Oğlak burcundaki sevdikleriniz için alabilirsiniz.

http://www.alevsanati.com/urun/siyah-bileklik

Kova burcu

Hava grubundan olan Kova burcunda bir tanıdığınız varsa zeki, önsezileri güçlü ve özgürlüğüne son derece düşkün biri olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Her koşulda mantığını ön planda tutan Kova burçlarının yönetici gezegeni Uranüs’tür. Bu burçta doğanların ideal ve uğurlu renkleri özgürlüklerinin de adeta izdüşümü olan Mavi renktir. Mavinin herhangi bir tonunda alacağınız bir hediye onu mutlu etmeye yeter.

Hiyerogliflerden esinlenerek oluşturduğumuz mavinin en güzel tonlarını yansıtan bu setimiz Kova kadını için ideal bir seçenek olmaya aday.

http://www.alevsanati.com/urun/hiyeroglif-serisi

Balık Burcu

Duygusal, anaç, yetenekli, etkileyici ve hareketli. Balık burcundan bahsettiğimizi anladınız. Okyanusları ve düşleri yöneten Neptün, Balık burcuna mensup kişileri de yönetir. Hassas ve narin yapıdaki bu insanlar, uçuk beyaz renginden, turkuaz denizlerden çok etkilenirler. Dolayısıyla onları bu renkler temsil eder. Onlara hayallerini yansıtan açık yeşil ve mavi tonlarında hediyeler seçebilirsiniz.

Venedik Murano Effetre camından küpelerimiz, hem renk tonlarıyla hem de el yapımı özellikleriyle onlara verdiğiniz değeri göstermenize yardımcı olacaktır.

http://www.alevsanati.com/urun/damla-odakli-kupeler

Cam Boncuk Nasıl Yapılır?
Cam takı seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir