Cam takı seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?

Gündelik hayata renk ve zarafet katan cam takı modelleri hem sizin kendinizle mutlu olmanızı hem seçimlerinizle kimliğinizi yansıtmanızı sağlar.

Basit bir tişörtle dahi, akşam yemeğine gitmenizi mümkün kılan şey, kolye modeliniz olabilir. Deri ya da gümüş kordonlarla tamamlanan cam kolye ucu, murano effetre camının asaletini boynunuza taşır. Tasma ya da uzun kolyeleri seçerken, kıyafet kombininiz ve vücut tipinize göre karar vermelisiniz. Boğazlı kazaklar, kapalı düğme gömlekler ile uzun kolyeleri takımlarken; v yaka tişört ve gerdan dekoltesi ile tasma kolyeleri kombinleyebilirsiniz.

Cam küpe takılarda ise saçınızın uzun ya da kısalığına göre nasıl bir küpe takmak istediğinize karar verebilirsiniz. Sallantılı küpe modelleri kısa saçlı ya da toplu saç tercih eden hanımlarda gösterişli dururken; uzun saçların arasından camın ışıltısı da çok farklı bir hava katmaktadır. Eğer hem uzun saçlarınızla hem iddialı küpelerle dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, kıyafetinizin aksuarlarınızla yarışmamasına özen göstermelisiniz.

Son yılların modası birden çok bilekliği aynı anda kullanma trendini siz de yakalamak isterseniz, murano cam bileklikleri, doğal taş bilekliklerle kombinleyebilirsiniz. Doğal taşların koruyucu, şifa veren, pozitif etkisi de bütün gün size güç verir.

Cam ve doğal taşlarla kombinlenmiş takılar, özel zevk sahibi olduğunuzun göstergesidir. Cam takıları diğer tasarımlardan ayıran; içine üflenen ruhu, ateşle yoğrulması ve her birinin yüzlerce yıllık bir geleneğin yansıması olmasıdır. Böylece cam, ona dokunan herkesi özelleştirir.

Alev Stüdyosunda, murano cam boncuklar ile ateşin dansının doğurduğu, özgün tasarımlı, el yapımı cam takı çeşitleri günün her saatinde, her etkinlikte sizi siz yapan detaylar olarak yanınızda.

Fotoğraftaki Murano Üç Boncuklu Kolye ürünümüzü incelemek için hemen tıklayın

Bize Burcunuzu Söyleyin, Size Takınızı Söyleyelim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir