Erkeklere Ne Hediye Alınır?

Hediye seçmek her daim zorlu bir iştir. Herhangi biri için bile hediye seçerken zorlanıyorken değer verdiğiniz biri için bu süreci yaşamanın çok daha sancılı olduğunu kabul etmek gerekir; özellikle de bu kişi erkekse.

Erkeklere hediye belirleme aşaması her ne kadar zor gibi gözükse de aslında verdiğiniz armağanı kendisine beğendirme konusunda kolaylıkları vardır. Her zaman mantıklı düşünme ve pragmatik yaklaşımı öne çıkaran beyler için kendilerine fayda sağlayan, gündelik yaşamlarında kullanabilecekleri hediyeler onlar için ideal seçimlerdir. Yani bir erkeğe göre bir hediyeyi ne kadar kullanabiliyorsa o hediye onun için o kadar “iyi” ve “doğru” olduğu anlamını taşır. Dolayısıyla hediye seçerken kullanılabilir olmasına mutlaka özen göstermelisiniz. Bu nedenle ilk sıralarda cüzdan, kravat, çakmak, kol düğmesi, sigara tabakaları gibi klasik tercihler yer alır.

İşin bir diğer yönü ise bu hediyelerin birçoğu o kadar klasikleşmiştir ki, birçok erkeği heyecanlandırmaz ve kendisini özel hissettirmez. Oysa bir kadının zarifliği, inceliği ile kullanılabilir bir ürünü birleştirmek o kadar da zor değil. Hem sevginizi ve ona verdiğiniz değeri yansıtacak hem de gerçekten kullanabileceği ve yanından ayırmayacağı bir hediye arayışı içerisindeyseniz, camdan ya da özel taşlardan yaptığımız bilekliklere, tespihlere ve anahtarlıklara bir göz atmanızı öneririz.

Erkek sevgiliye ne hediye alınır?

Sevgilinize ne hediye alacağınıza henüz karar vermediyseniz, doğal taşlardan yapmış olduğumuz bileklik seçeneklerimize bir göz gezdirin. Esnek iplerden maskülen renklerle yapılmış olan taş bilekliklerimiz sevgilinizin saatinin yanında sürekli takacağı bir aksesuar olarak yerini alabilir. Dilerseniz, doğal taş ve cam boncuklarımızın bir arada kullanıldığı deriyle kombin edilmiş bilekliklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Satın almak için tıklayın: http://www.alevsanati.com/urun/dogal-tas-bileklik

Doğal taş bileklik

Web sitemizde bulunan şahin gözü taşı kullanılarak yapılmış derinin asaleti ile bir araya gelmiş bu tasarımımız tam da aradığınız hediye olabilir. Şahin gözü taşı olumsuz enerjilerden kurtulmak için birebirdir. Bu modelimizde uçlarda siyah-gri ve kızıl-kahverengi, ortalara doğru ise altın sarısı-kahverengi tonlarında taşlar vardır. Ayrıca kapanış da Murano effetre camından yapılmış boncuklarla yapılmıştır.

Satın almak için: http://www.alevsanati.com/urun/sahin-gozu-merdiven-bileklik

Şahin gözü merdiven bileklik

Babaya ne hediye alınır?

Her sene gömlek, çorap, kravat gibi klasik ürünleri hediye etmekten sıkıldıysanız cam boncuklardan yapılmış tespihler kurtarıcınız olabilir. Bunun için bize dilediğiniz renkleri ve aklınızdaki modeli söylemeniz yeterli. Farklı renklerde cam boncuklar kullanabileceğiniz gibi 33 boncuğu da aynı renkte tercih etmeniz mümkün.

Unutmadan bir hatırlatma da yapalım, cam boncuklarımız tavlı olduklarından dolayı çarpma ve düşmelere karşı dayanıklıdırlar ve kırılmazlar.

Satın almak için tıklayın: http://www.alevsanati.com/Murano-Tespih,PR-27.html

Murano tespih

Erkek kardeşe ne hediye alınır?

Eğer oyuncak çağını geçmiş bir kardeşiniz varsa hediye seçmek biraz yorucu olacaktır. Kardeşiniz tarzına düşkün genç bir delikanlı ise cam ya da doğal taşlardan yapılmış bilekliklerimiz onun için de güzel bir seçenek olmaya aday. Özellikle deri ile kombinlenmiş bilekliklerimiz hem sportif hem de çok şık bir görüntü katacaktır.

Eğer bileklikler için tarzı biraz daha ağır kaçıyorsa, cam boncuklardan yapılmış anahtarlıklarımızı da inceleyebilirsiniz. Tavlı olan ve kırılmalara karşı oldukça dirençli olan anahtarlıklarımızı gün boyu yanında taşıyabilir ve kullanabilir. Baktıkça da sizi hatırlayacağına emin olabilirsiniz.

Satın almak ve diğer modellerimizi incelemek için hemen tıklayın: http://www.alevsanati.com/kategori/anahtarlik#labels=22-2

Eğer sevdiğiniz kişiye özel aklınızda bir model varsa, hayalinizdeki hediyeyi birlikte tasarlamak için bunu bizimle de paylaşabilirsiniz. 0542 655 25 31 numaralı telefonumuzdan ve info@alevsanati.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anneler Günü İçin Hediye Seçimi
Doğal Taşların Faydaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir